VMV Stavby a obchod, stavebné práce Podolínec

Prvoradým cieľom je uspokojovať zákazníkov dodávkou stavebných prác vo vysokej kvalite, v požadovaných termínoch a v prijateľných cenách.

VMV Stavby a obchod, stavebné práce Podolínec

VMV Stavby a obchod, realizácie stavieb, rekonštrukcie a stavebniny Podolínec

Prvoradým cieľom je uspokojovať zákazníkov dodávkou stavebných prác vo vysokej kvalite, v požadovaných termínoch a v prijateľných cenách.

Adresa: Tatranská 11/239, 065 03 Podolínec
Telefón:+421 905 553 323
E-mail:info@vmv-podolinec.sk

V samotných začiatkoch naša spoločnosť fungovala len na živnostenské oprávnenie za účelom vykonávania veľkej i malej výstavby, od realizácie stavebných diel po predaj stavebného materiálu. Nemali sme veľké oči, vpred nás hnala len snaha byť lepším a niečo dokázať vlastnými silami, bez odkázanosti na iných ľudí. Úplný názov firmy bol Jozef Baláž – VMV Stavby a obchod.

Každým ďalším rokom sme sa rozširovali, prijímali väčší počet pracovníkov a rozširovali svoj okruh pôsobnosti. Reprezentovala nás len naša práca a výborný pocit zo skvele odvedenej práce. Neexistuje nič lepšie, ako si po dokončení prác s majiteľom podať ruku a získať obdiv a pochvalu za odvedenú prácu.

Nefungovali sme už len na stavebnej činnosti, kde naši odborní pracovníci pedantnou prácou odvádzali 100% výkony, ale v roku 2001 sme v sídle našej spoločnosti otvorili stavebniny, ktoré ponúkajú širokú škálu sortimentu.

Týmto krokom sme znížili cenu vstupov do realizovaných stavieb a značne sme ušetrili aj na čase strávenom získavaním materiálu a náradia pre zamestnancov firmy. Domáci majstri z blízkeho okolia nájdu vždy to, čo potrebujú a nemusia strácať drahocenný čas naháňaním materiálu. Ten náš je vždy k dispozícii a úroveň kvality spoznáte hneď pri prvom kontakte.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.