Polyform, výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií Podolínec

Našimi hlavnými výrobnými a obchodnými aktivitami sú výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií .

Polyform, výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií Podolínec

Polyform, výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS) Podolínec

Našimi hlavnými výrobnými a obchodnými aktivitami sú výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií .

Adresa: Terézie Vansovej 10, 065 03 Podolínec
Telefón:+421 52 439 12 14
E-mail:info@polyform.sk

Našimi hlavnými výrobnými a obchodnými aktivitami sú výroba a predaj tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS), stavebného systému VARIANT-HAUS, prírezov, obalov, fixácií a pod., predaj extrudovaného polystyrénu (XPS), fenolovej (PF) a PIR tepelnej izolácie, izolácií z minerálnej vlny (MW), zatepľovacích systémov.

Jednou z našich priorít je ochrana životného prostredia. Dôsledným dodržiavaním platných noriem a predpisov pri výrobe a efektívnym využívaním zdrojov a energií prispievame k ochrane ekosystémov.

Spoločnosť POLYFORM sa v januári 2006 stala členom skupiny HIRSCH Servo Group, ktorá patrí k svetovým lídrom v spracovaní EPS a výrobe technologických zariadení na spracovanie EPS a od roku 2014 sme členom skupiny Herz Beteilings Ges. m.b.H.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.