PENZIÓN SAN ANDRÉ, ubytovanie Podolínec

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie.

PENZIÓN SAN ANDRÉ, ubytovanie Podolínec

PENZIÓN SAN ANDRÉ, ubytovanie, reštaurácia, sauny, bazény Podolínec

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie.

Adresa: Vyšné Ružbachy 334, 065 03 Podolínec
Telefón:+421 908 904 629
E-mail:sanandre@sanandre.sk

Komplex penziónov San André je situovaný v oblasti Zamaguria, v obci Vyšné Ružbachy, pri lyžiarskom stredisku Skipark Vyšné Ružbachy a neďaleko Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov i firemné partie. Lokalita poskytuje mnoho možností ako zmysluplne využiť voľný čas. Okrem lyžovačky a kúpeľných procedúr sa tu možno venovať turistike ( v okolí je množstvo značených turistických chodníkov), kúpaniu v unikátnom prírodnom travertínovom kráteri a pre umenia chtivých návštevníkov je tu sochárske sympózium pod holým nebom.

Penzióny San André sú ideálne pre rodiny s deťmi. Majú k dispozícii reštauráciu, bazén s vírivkami a protiprúdmi, saunu ( fínsku a infra ), multifunkčnú športovú halu (tenis, basketbal, volejbal, floorbal atď.), fitness, altánok s možnosťou opekania a grilovania, vonkajšie ihrisko a dva detské kútiky ( veľký a pri reštaurácii).

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.