Kamenný dvor, penzión Podolínec

V našom penzióne ponúkame 45 ubytovacích miest s príjemným posedením v štýlovej útulnej reštaurácii s terasou.

Kamenný dvor, penzión Podolínec

Kamenný dvor, penzión a reštaurácia Podolínec

V našom penzióne ponúkame 45 ubytovacích miest s príjemným posedením v štýlovej útulnej reštaurácii s terasou.

Adresa: Vyšné Ružbachy 69, 065 03 Podolínec
Telefón:+421 917 937 881
E-mail:penzionruzbachy@gmail.com

Penzión Kamenný dvor sa nachádza v malebnom a pokojnom prostredí kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy na okraji Vysokých Tatier. Vyšné Ružbachy sú miestom, ktoré je ako stvorené na oddych a spomienky na starú architektúru v lone neporušenej prírody.

Pozývame vás do kraja, ktorý je vyhľadavaným miestom pre turistov v srdci Európy. Penzión má kapacitu 16 miest a ponúka príjemné posedenie v útulnej reštaurácii. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedinečný prírodný úkaz - travertínové jazierko Kráter s temálnou liečivou vodou. Súčasťou kúpeľného mestečka je aj termálne kúpalisko s celoročnou prevádzkou a lyžiarske vleky, ktoré sú v zime rajom pre lyžiarov.

K penziónu patrí aj štýlová reštaurácia zariadená v ľudovom štýle, s množstvom dobových doplnkov a teplým dreveným interiérom.Ponúkame Vám príjemné posedenie a široký výber tradičných jedál a špecialít.
Reštaurácia je delená na 2 miestnosti, z toho jedna je vyhradená pre fajčiarov.
V lete je reštaurácia rozšírená o terasu s výhľadom na kráter

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.